Muller international spediotion rozpoczyna aktywnie działać na rynku TSL

Muller aktywnie wchodzi na rynek pozyskując rentowne kontrakty na międzynarodowe transporty towarów. Bogate doświadczenie w branży TSL procentuje wzrostem nowych klientów, którzy poszukują rzetelnych firm do nawiązania długofalowej współpracy. Dlatego właśnie Muller stawia na rozbudowanie swojej struktury, zatrudniając kilkunastu nowych specjalistów do działu spedycji. Wszystko to ma na celu zapewnienie sprawnej i rzetelnej obsługi potrzeb swoich klientów.

,,Zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań naszych klientów, mamy również świadomość tego, iż konkurencja w naszej branży jest wyjątkowo duża. Dlatego staramy się na bieżąco śledzić potrzeby naszych kontrachentów, będąc z nimi w stałym kontakcie i monitorując przebieg każdego zlecenia.,,

-kierownik działu Logistyki .

To właśnie dzięki temu firma Muller odniosła duży sukces w stosunkowo krótkim czasie. Dokładne planowanie tras zapewniło klientom dostawy swoich ładunków w wyznaczonym terminie, a to właśnie stanowiło największe wyzwanie w ubiegłym roku. Było to spowodowane zmianami orgranizacyjnymi organizacji ruchu na terenie wielu państw unii europejskiej.

Na tym jednak zarząd firmy nie poprzestaje. Działy logistyki i handlu nadal aktywnie pozyskują kandydatów na stanowiska obsługi dostaw.

Należy również wspomnieć o przewoźnikach współpracujących w zeszłym roku z firmą Muller. Bo to również na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za terminowe dostawy ładunków.

Przewoźnicy wykonali na zlecenie spedycji kilkaset tras po całej europie, osiągając tym samym wysokie wyniki w ilości dostarczonego towaru.

Kolejne miesiące stawiają przed firmą wysoko postawioną poprzeczkę, lecz jak zapewnia zarząd Muller, jest przygotowany i konsekwentnie realizuje założenia swojej strategii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *